Background Image

سوالات متداول

زمان برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم ؟

زمان برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم از تاریخ 11 تا 20 اردیبهشت 1400 به صورت مجازی در سایت iqfa.ir   است و منحصرا مختص به حوزه کتاب هایی با موضوع دینی و دفاع مقدس می باشد.

  • نحوۀ جستجو و خرید و سفارش کتاب ؟

پس از عضویت و تکمیل فرم و ایجاد پروفایل در سایت book.icfi.ir، در ایام نمایشگاه به صورت 24 ساعته می توان اقدام به جستجو و خرید و ثبت سفارش نمود.

  • «بن کتاب» یا «یارانۀ اعتباری خرید کتاب» ؟

«بن کتاب» که پیش از این در نمایشگاه فیزیکی به صورت «کارت خرید» در اختیار متقاضیان قرار می گرفت، در نمایشگاه مجازی کتاب به صورت «یارانۀ اعتباری» به کد ملی افراد مورد تائید معاونت قرآن و عترت اختصاص یافته است و مانند نمایشگاه های دیگر بصورت ثبت نام در سامانه ای مجزا نمی باشد و در مرحله خرید به شرط داشتن اعتبار قابل مشاهده و محاسبه است.

  • استفاده از یارانۀ اعتباری خرید کتاب (بن کتاب)؟

اگر یارانۀ اعتباری خرید کتاب به کد ملی شما اختصاص یافته است، پس از طی مراحل خرید در سامانۀ فروش book.icfi.ir، در مرحلۀ «نهایی سازی و پرداخت»، ضمن مشاهدۀ مبلغ اعتبار خود، با فعال کردن گزینه مربوطه، مبلغ یارانه از فاکتور کسر می شود. شایان ذکر است از اعتبار بن کتاب برای چند سفارش تا اتمام اعتبار می توانید استفاده نمایید.

  • استفاده از کد تخفیف (یکبار مصرف)خرید کتاب؟

اگر کد تخفیف خرید کتاب در اختیار دارید، پس از طی مراحل خرید در سامانۀ فروش book.icfi.ir، در مرحلۀ «نهایی سازی و پرداخت»، آن کد را در کادر مورد نظر وارد نمایید و سپس  گزینه «پرداخت و ثبت نهایی سفارش» را کلیک نمایید تا  در فاکتور خرید شما اعمال گردد. شایان ذکر است توجه داشته باشید  کدهای تخفیف یکبار مصرف است و مانده اعتبار آن مجددا قابل استفاده نمی باشد. 

*نکته بسیار مهم**

1.چنانچه  بن کتاب و کد تخفیف در اختیار داشته باشید؛ بصورت همزمان در یک سفارش قادر به  استفاده از آنها نمی باشید

2.​با توجه به محدودیت  حداقل پرداخت در درگاه های بانکی، لطفا به گونه ای سبد خرید خود را مدیریت کنید که حداقل مبلغ قابل پرداخت در درگاه بانکی 50،000 ریال باشد.

  • یافتن کد پستی ؟

برای بازیابی شماره کد پستی جهت درج در آدرس سفارش  به درگاه خدمات الکترونیک شرکت پست به نشانی gnaf.post.ir/portal  مراجعه کنید.

  • نحوه پیگیری سفارش ؟

از دو طریق امکان پذیر است:

1. اگر کتاب های خریداری شده با پست ارسال شده باشد، کد رهگیری مرسوله به شماره تلفن همراه خریدار پیامک می شود و با این کد رهگیری در سایت tracking.post.ir می توان از موقعیت آن آگاه شد.

2. در صورتی که توسط ناشر مستقیماً ارسال شده باشد، به پنل کاربری خود رفته و با مراجعه به «تاریخچه خریدها»، سفارش خود را مشاهده و براساس توضیحات ناشر در کادر مربوطه پیگیری کنید.

  • نحوه دریافت سفارش؟

هر سفارش از هر ناشر در قالب بستۀ جداگانه ای به دست خریدار می رسد.

  • زمان دریافت سفارش ؟

با توجه به تفاوت موقعیت جغرافیایی ناشران و پراکندگی موقعیت خریداران، زمان رسیدن مرسولات به دست خریداران متفاوت است. زمان تقریبی رسیدن مرسوله به دست خریدار، به محض تحویل بسته توسط ناشر به اداره پست، از طریق پیامک به خریدار اطلاع داده می شود.

  • انصراف از خرید ؟

به دلیل پیچیدگی فرایندهای فروش و محدودیت زمان نمایشگاه و حجم و ابعاد گستردۀ آن، پس از ثبت سفارش و پرداخت پول، به هیچ وجه امکان ابطال خرید وجود ندارد، مگر کتاب خریداری و دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و یا معیوب و خراب باشد. در این صورت با مرکز پشتیبانی نمایشگاه 02191009898 تماس بگیرید.